środa, 11 maja 2016

Sposoby na pobudkę bez kawy.


Choć udowodniono że kawa nie jest szkodliwa (jak wszystko stosowane z umiarem) to czasem warto zrobić sobie kilkudniowy off od picia kawy szczególnie na czczo. Jakie są na to sposoby? Zapraszam na film:
11 komentarzy:

 1. http://behealthy-fitness.blogspot.com/ Zapraszam do Siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. jako człeń nie pijący kawy albo pijacy tylko zieloną kawę, przyznaję ze stosuje wszystkie... oprócz picia soku pomaranczowego :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój ulubiony sposób to mycie głowy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Stosuję 4 z zaproponowanych 7 sposobów. Spróbuję teraz wdrożyć poranne spacery, tuż po przebudzeniu, aby zmniejszyć poziom melatoniny. Szkoda, że nie mam psa - byłby pretekst do wyjścia. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Najgorsze, że po odstawieniu kawy tak boli głowa.

  OdpowiedzUsuń
 6. Częste picie kawy to dramat, wyplukiwanie magnezu itp

  OdpowiedzUsuń
 7. Zastanawiam się właśnie nad jakąś ciekawą alternatywą dla kawy. Wiem, że odstawienie jej z dnia na dzień jest trudne, jestem na etapie, gdzie nie pijam jej codziennie. Teraz przydałoby się, aby po prostu zastąpić ją czymś innym.

  OdpowiedzUsuń
 8. Stosuję się do praktycznie każdej porady, być może nie tak często piję sok, ale wiem, że każda wymieniona czynność pomaga i dodając odpowiednią długość snu, można każdego dnia śmiało stawiać czoła wyzwaniom. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja piję kawę codziennie, szukam sposobów na ograniczenie jej. Lubię jej smak, więc ciężko będzie mi całkowicie zrezygnować, ale może chociaż ograniczę do mniejszych ilości.

  OdpowiedzUsuń
 10. Część z przedstawionych sposobów stosuję, sprawdzają się doskonale. Choć zdarza mi się w trudniejsze dni zaparzyć kawę, na szczęście jest to od czasu do czasu.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Wszelkie opinie są bardzo pomocne w prowadzeniu bloga :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...